بهترین دوربین مداربسته اکسوم چیست؟

دوربین‌های مداربسته توسط‌ برند و شرکت‌های مختلفی تولید می‌شوند و می‌توان گفت هر کدام از آن‌ها با توجه به ویژگی و خصوصیات خود دارای کارایی و عملکرد متفاوتی هستند. حال ما در این مقاله در نظر داریم تا 4 نمونه از بهترین دوربین مداربسته اکسوم را به شما معرفی کنیم. به طور کلی می‌توان گفت که برند اکسوم یکی از بهترین برند‌های تولید کننده دوربین مداربسته است که در تولید محصولات خود از بروز‌ترین تجهیزات استفاده می‌کند.

معرفی 4تا از بهترین دوربین های مداربسته اکسوم (Exsom)

دوربین مداربسته تحت شبکه اکسوم مدل EIPC-B112L

Array

به طور کلی می‌توان گفت که دوربین مداربسته تحت شبکه اکسوم مدل EIPC-B112L برای دو گروه از افراد بسیار مناسب است.

 • افرادی که به دنبال دوربین بولت هستند تا با استفاده از آن‌ها محیط‌های بیرونی را پوشش دهند.
 • افرادی که می‌خواهند با هزینه‌ی کم، دوربین باکیفیت و با ویژگی بالا نسبشان شود.

برای افرادی که به دنبال بهترین دوربین مداربسته اکسوم هستند که این دو ویژگی را داشته باشد می‌توانند بر حسب نیاز خود از این دوربین بهره بگیرنند. این دوربین از نظر ویژگی و خصوصیات شباهت بسیار زیادی به دوربین مداربسته تحت شبکه اکسوم مدل EIPC-D232AL دارد که در ادامه ویژگی‌های آن را به طور خلاصه بیان می‌کنیم.

 • قدرت تصویربرداری 2 مگاپیکسل با رزولیشن (1080×1920)
 • حسگر قدرتمند 1.27اینچی CMOS
 • سرعت پردازش تصویر، 30 فریم در 2 مگاپیکسل
 • قابلیت دید در شب با برد 30 متری
 • ضد غبار
 • ضد آب
 • لنز ثابت 4 و 6 میلی متری

دوربین مداربسته تحت شبکه اکسوم مدل EIPC-D234AL

Array

اگر بخواهیم یکی از بهترین دوربین‌ مداربسته اکسوم را معرفی کنیم، دوربین مداربسته تحت شبکه اکسوم مدل EIPC-D234AL می‌تواند، این مورد باشد.

این مدل دوربین اکسوم کارایی دستگاه‌ها را تا حد زیادی افزایش داده و عملکرد آن را بهتر کرده است. از جمله ویژگی و مزیت‌های دوربین مداربسته تحت شبکه اکسوم مدل EIPC-D234AL می‌توان به دوربین قدرتمندش اشاره کرد که این دوربین می‌تواند با قدرت 4 مگاپکسل با رزولیشن 1520×2592 تصویر برداری کند. همچنین باید گفت که دوربین مداربسته  EIPC-D234AL از جریان H.365 پشتیبانی می‌‌کند.

از دیگر ویژگی‌های این دوربین می‌توان به سنسورش اشاره کرد. سنسور آن حسگر قدرتمندی دارد که این حسگر 1.3 اینچی CMOS پیشرفته است. علاوه بر حسگر قدرتمند دوربین مداربسته تحت شبکه اکسوم مدل EIPC-D234AL سرعت پردازش تصویر خوبی نیز دارد، سرعت پردازش در آن 20 فریم در 4 مگاپیکسل است.

یکی از مهم‌ترین فاکتور‌هایی که در هنگام انتخاب دوربین‌های مداربسته باید به آن توجه بسیار زیادی داشت، قابلیت یا عدم قابلیت برد دید در شب، در دوربین است. همچنین در صورت داشتن این قابلیت باید به میزان برد آن نیز توجه داشت. باید گفت که دوربین مداربسته EIPC-D234AL قابلیت دید در شب دارد و برد آن حدود 30 متر است. از این رو می‌توان این دوربین را در لیست‌ حرفه‌ای‌ترین دوربین‌ها از نظر قابلیت دید در شب قرار دارد.

با توجه به ویژگی‌ها و این خصوصیات می‌توان گفت که در لیست بهترین دوربین مداربسته اکسوم نام دوربین مداربسته تحت شبکه اکسوم مدل EIPC-D234AL به دلیل کارکرد و کارایی مناسبش قرار می‌گیرد.

دوربین مداربسته اکسوم مدل EIPC-B114L

Array

یکی دیگر از دوربین‌های مدار بسته خوب و باکیفیت شرکت اکسوم دوربین مداربسته تحت شبکه اکسوم مدل EIPC-B114L است. این دوربین جزو  دوربین‌های بولت قرار می‌گیرد. به طور کلی اصلی‌ترین تفاوت دوربین بولت و دام را می‌توان محل نصب آن‌ها دانست. دوربین‌های بولت معمولا بر روی دیوار‌ها نصب می‌شوند و به همین دلیل بیشتر از آن‌ها در فضا‌های خارجی استفاده می‌‌کنند. از این رو باید گفت که یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که دوربین مداربسته بولت باید دارای آن باشد، خاصیت ضد آب و ضد گرد و غبار بودنشان است.

باید گفت که دوربین مداربسته تحت شبکه اکسوم مدل EIPC-B114L دارای این قابلیت است و می‌توانید از آن‌ها در محیط‌های خارجی بدون هیج مشکلی استفاده کنید. دوربین EIPC-B114L دارای استاندارد IP67 است که این استاندارد صحت ضد آب و ضد غبار بودن آن را تایید می‌کند. این دوربین دارای لنز محرک نیست و در آن از لنز ثابت 4 و 6 میلی متری استفاده شده است.

این لنز‌ها دارای کیفیت خوب و استانداردی هستند و عملکرد بسیار خوبی نیز دارند. به طور کلی می‌توان گفت که این دوربین از نضظر مشخصات فنی شباهت زیادی با دوربین مداربسته تحت شبکه اکسوم مدل EIPC-D234AL دارد و از این رو می‌توان آن را نیز در لیست بهترین دوربین مداربسته اکسوم قرار داد. به عنوان مثال دوربین EIPC-B114L نیز دارای قدرت تصویر برداری 4 مگاپیکسل با رزولیشن  1520 ×2592 و همچنین در آن از حسگر قدرتمند 1.3 اینچی CMOS پیشرفته استفاده شده است.

دوربین مداربسته تحت شبکه اکسوم مدل EIPC-D232AL

Array

اگر بخواهیم یکی دیگر از بهترین دوربین مداربسته اکسوم را مورد بررسی قرار دهیم، به سراغ دوربین مداربسته تحت شبکه اکسوم مدل EIPC-D232AL می‌رویم. این دوربین به مانند دوربین EIPC-D234AL در دسته دوربین‌های دام قرار می‌گیرد. این دوربین‌ها معمولا بر روی سقف‌ها نصب می‌شوند و بیشتر استفاده از آن‌ها در محیط‌های داخلی است. این دوربین به نسبت دیگر دوربین دام باکیفیت شرکت اکسوم، که در این مقاله به آن اشاره کردیم یعنی EIPC-D234AL ویژگی‌ و خصوصیات ضعیف‌تری دارد.

اما در مقابل قیمت آن  از دوربین مداربسته تحت شبکه اکسوم مدل EIPC-D234AL بسیار مناسب‌تر است. از این رو اگر کیفیت تصویر دوربین مداربسته، تا حد زیادی برای شما اهمیت ندارد، می‌توانید از این دوربین برای کاهش هزینه‌های خود استفاده کنید. به طور کلی این دوربین در مقایسه با محصولات هم رده و هم قیمت خود، کیفیت بسیار مناسبی دارد و استفاده و خرید آن درست و منطقی است. حال در ادامه ویژگی‌هایش را بیش از پیش مورد بررسی قرار می‌دهیم.

این دوربین برای تصویر برداری قدرت 2 مگاپیکسلی با رزولیشن 1080×1920 را دارا است و برای فشرده سازی از جریان H.265 بهره می‌گیرد. حسگری که در این دوربین مورد استفاده قرار گرفته شاید در حد و اندازه‌های دوربین مداربسته تحت شبکه اکسوم مدل EIPC-D234AL نباشد اما باز هم در بین محصولات موجود در بازار حسگر آن بسیار خوب و قوی عمل کرده و حسگر دوربین آن حسگر قدرتمند 1.27 اینچی CMOS پیشرفته است. همچنین باید گفت که دوربین مداربسته تحت شبکه اکسوم مدل EIPC-D232AL سرعت پردازش تصویر 30 فریم در 2 مگاپیکسل را دارد.

با توجه به این توضیحات باید گفت که با توجه به ویژگی‌های این محصول اگر قصد خرید بهترین دوربین مداربسته اکسوم که دارای قیمت مناسبی باشد، را دارید، دوربین مداربسته تحت شبکه اکسوم مدل EIPC-D232AL می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.

بهترین دوربین اکسوم چیست؟

بهترین دوربین های مداربسته برند اکسوم عبارتند از مدل EIPC-B112L، مدل EIPC-D234AL، مدل EIPC-B114L و مدل EIPC-D232AL.

نمایندگی دوربین اکسوم کجاست؟

دیجیرانو یکی از نمایندگان فروش دوریبن مداربسته اکسوم است.

نتیجه‌گیری

اکسوم (Exsom) یک برند دوربین مداربسته است که دوربین های مداربسته تحت شبکه نیز تولید می کند و در این مقاله به معرفی 4تا از بهترین دوربین های مداربسته اکسوم پرداخته ایم. دیجیرانو یکی از نمایندگان فروش دوربین مداربسته اکسوم است و شما می توانید جهت خرید یا مشاوره با شماره 05137051416 تماس بگیرید.

Rate this post
دیدگاه شما

5 دیدگاه

 1. نوید رزمی گفت:

  برند اکسوم توی دوربین های مدار بسته خیلی برند خوبیه واقعا

 2. حمید منقنی گفت:

  دوربین مدار بسته اکسوم مدل EIPC-D232AL مدل خیلی خوبیه

 3. احمد خانی گفت:

  دوربین مداربسته اکسوم مدل EIPC-B114L
  بهترین دوربین برند اکسوم هست

 4. حسن نقیبی گفت:

  دوربین مداربسته تحت شبکه اکسوم مدل EIPC-B112L قیمتش مناسبتره فک کنم

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.