راهنمای خرید دزدگیر اماکن

راهنمای خرید دزدگیر اماکن

با مطالعه کوتاهی از صفحه‌ی حوادث روزنامه‌‌ها با کسب وکار‌هایی روبه‌رو می‌شویم که به دلیل سرقت شرکت یا کارگاهشان، هنوز نتوانسته‌اند رونق اقتصادی سابق خود را به دست آورند. همچنین سرقت از یک خانه مسکونی و دزدیده شدن وسایل قیمتی از دیگر مواردی است که به وفور در صفحه‌ی حوادث با آن‌ها روبه‌رو هستیم. لذا در این مقاله راهنمای خرید بهترین برند های دزدگیر اماکن را برای شما قرار داده ایم تا کامل نسبت به آن آگاه باشید.

استفاده از دزدگیر‌هایی که امنیت منزل یا سازمان را تا حد بسیار زیادی افزایش دهد، چنین اتفاقاتی را به حداقل می‌رساند. لذا اگر هنوز سیستم امنیتی محل زندگی یا کار خود را تقویت نکرده‌اید، وقت آن رسیده تا با استفاده از بهترین مارک دزدگیر اماکن، احتمال دزدی و سرقت لوازم و محصولاتتان را به حداقل برسانید.

 

راهنمای خرید بهترین برندهای دزدگیر اماکن

Array

دزدگیر‌های اماکن دارای مدل‌های مختلفی هستند. این مدل‌ها ویژگی و خصوصیات مختلفی دارند که آن‌ها را از یکدیگر متمایز می‌کند. اما برای خرید بهترین دزدگیر اماکن باید به نکاتی که در ادامه بیان می‌کنیم توجه کنید.

از دزدگیرهای سیم کارتی استفاده کنیم یا بدون سیم کارت؟

شاید بتوان دزدگیر‌های بدون سیم کارت آژیردار را یکی از ساده‌ترین و قدیمی‌ترین دزدگیر‌های اماکن به حساب آورد. این دزدگیر‌ها همانطور که از نامش مشخص است، در هنگام احساس خطر، فقط شروع به آژیر زدن می‌کند. اما روز به روز با پیشرفت تکنولوژی دزدگیرهای پیشرفته تری مانند دزدگیر سیم کارتی جایگزین این دستگاه‌ها شدند. دستگاه‌های سیم کارتی علاوه بر آژیر زدن، به صورت خودکار با فرد یا افرادی که برای آن مشخص کرده‌اید، تماس می‌گیرد. این سیستم‌ها می‌توانند امنیت منزل، شرکت، فروشگاه و… را فراهم کنند و با استفاده از آن‌ها می‌توان دزدی را به حداقل کاهش داد.

قبل از خرید به قابلیت دستگاه‌ها توجه کنید

دزدگیر‌ها دارای قابلیت‌های مختلفی هستند. هر چقدر که این قابلیت‌ها افزایش پیدا کند، می‌توان گفت که دستگاه‌های باکیفیت و بهتری را خریداری کرده‌اید. البته برای انتخاب دستگاه‌ها باید توجه کنید که آیا همه‌ی قابلیت‌های دستگاه را نیاز دارید یا خیر. اگر دستگاهی که می‌خرید امکاناتی بیش از نیاز شما داشته باشد، فقط هزینه‌ی اضافی پرداخت کرده اید و اگر هم این امکانات کم باشد، عملا امنیت منزل، شرکت و… تامین نمی‌شود.

به عنوان مثال اگر شما قصد داشته باشید، که قبل از ورود سارق به منزل یا شرکت، از آن با خبر شوید باید از دستگاهی استفاده کنید که از سنسور مگنت درب، پشتیبانی می‌کند. همچنین برخی از افراد حیوانات خانگی را در خانه‌ی خود نگهداری می‌کنند، از این رو باید دستگاهی را مورد استفاده قرار دهند که شناسایی وزنی داشته باشد، یعنی به عنوان مثال برای حرکت اجسام زیر 15 کیلو گرم فعال نشود.

حتماً برای خرید دزدگیر خانه از شرکتهای معتبر استفاده کنید. در گام اول کیفیت خیلی مهم است و بعد خدمات پس از فروش! و همچنین شما میتوانید بعد از خرید دزدگیر مدنظر منزل خودتان یا هر مکان مدنظر را بیمه سرقت کنید. تا دیگر دغدغه نداشته باشید و در صورت بروز هر گونه حادثه خیالتان راحت باشد.شما می توانید همزمان با خرید دزدگیر اماکن، منزل خود را بیمه سرقت کنید تا در صورت بروز هرگونه حادثه خیال شما از بابت ضرر و زیان واردشده راحت باشد.

از دزدگیر سیم دار استفاده کنیم یا بدون سیم؟

سنسور‌ای سیم دار و بدون سیم دارای ویژگی و مزیت‌های مختلف هستند. در ادامه هر کدام از آن‌‌ها را بررسی می‌کنیم.

سنسور سیم دار

سنسور‌های سیم دار ازتعداد زیادی حسگر الکترونیکی استفاده می کنند که این موضوع امنیت و کیفیت آن‌ها را بسیار افزایش می‌دهد. روش کار در این مدل، اینگونه است که بعد از سیم کشی، حسگر‌های الکترونیکی به وسیله‌ی فرستادن ولتاژ به پنل اصلی دستگاه متصل می‌شوند. به طور کلی می‌توان گفت که سنسور‌های سیم دار هزینه‌ی بیشتری از مدل بی سیم دارند اما امنیت آن‌ها بیشتر است.

سنسور(بی سیم)

سنسور‌های بدون سیم برای فعالسازی خود از باتری بهره می‌گیرند و به وسیله‌ی سیگنال به پنل اصلی دستگاه وصل می‌شوند. این روش بسیار سریع است و زمان نصب بسیار کمی دارد به همین دلیل هم مورد استقبال خوبی قرار گرفته است، که در حال حاضر در بازار فروش خوبی دارد. از طرفی به دلیل آن که نصب آن به سیم نیاز ندارد، هزینه‌ کمتری دارد. اما باید گفت که سنسور بی سیم هزینه‌ی نگهداری و تعمیر بیشتری داشته، چرا که باید در فواصل زمانی مشخصی باتری دستگاه را عوض کرد.

از چه فروشگاهی برای خرید بهترین برندهای دزدگیر اماکن استفاده کنیم؟

فروشگاه‌ها و شرکت‌های مختلفی در زمینه‌ی فروش دزدگیر‌ها فعالیت دارند. برخی از فروشگاه‌ها به دلیل اعتبار و ارزش بالایی که در بین جامعه هدف به دست آورده‌اند، از بهترین برندهای دزدگیر اماکن در فروشگاه خود استفاده می‌‌کنند. از این رو توصیه می‌شود تا برای خرید دزدگیر‌ها از فروشگاه‌های معتبر اقدام به خرید کنید. فروشگاه دیجیرانو از جمله فروشگاه‌های معتبر است که در مدت فعالیت خود توانسته رضایت بسیاری از مشتریان با فروش دزدگیر برند بیواز جلب کند. با استفاده از این فروشگاه می‌توانید امنیت منزل یا محل کار خود را دوچندان کرده و استرس و ترس را از خود به طور کامل دور کنید.

برای تعریف اماکن بیشتر مطالعه کنید.

انواع و اقسام دزدگیرهای اماکن

Array

همانطور که گفته شد دزدگیر‌های اماکن دارای انواع مختلفی هستند که می بایستی متناسب با نیاز خود انتخاب کنید. پیشنهاد ما چیست؟

دزدگیرها بر اساس ویژگی و عملکردشان در چند دسته مختلف قرار می‌گیرند که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

 • دزدگیر اماکن ساده آژیر دار
 • دزدگیر اماکن آژیردار با استفاده از خطوط ثابت
 • دزدگیر اماکن سیم کارتی
 • دزدگیر اماکن بی سیم
 • دزدگیر اماکن تحت شبکه

در مطالب قبلی این مقاله در مورد دزدگیر ساده، دزدگیر بی سیم و دزدگیر آژیردار با استفاده از خطوط ثابت صحبت کرده‌ایم و حالا سایر مدل‌های دزدگیر‌ها را تشریح می‌کنیم.

دزدگیر آژیردار با استفاده از خطوط ثابت

دزدگیر اماکن خطوط ثابت یکی از جدید و بروز‌ترین نوع دزدگیر‌ها است که برخی از بهترین برندهای دزدگیر اماکن نیز در این دسته قرار می‌گیرد. در صورتی که سنسورهای دستگاه احساس خطر کنند، به خط ثابت از پیش تعیین شده زنگ می‌زنند و بدین طریق افراد را باخبر می‌کنند.

دزدگیر اماکن تحت شبکه

دزدگیر‌های تحت شبکه معمولا برای کسب و کار‌ها و سازمان‌های بزرگ مورد استفاده قرار می‌گیرد و همچنین امکان مانیتورینگ نیز دارد. با استفاده از این نوع دزدگیر هر اتفاقی که سبب تحریک سنسور شود به ماموران کنترل اطلاع داده می‌شود. این اطلاعات از طریق ایمیل یا سایت امنیتی به دست مامورین می‌رسد. از این نوع دزدگیر می‌توان در مجتمع‌های مسکونی بزرگ نیز بهره گرفت. دزدگیر تحت شبکه بسیار حساس هستند و باید برای خرید آن‌ها با بهترین برندهای دزدگیر اماکن آشنا باشید، تا محصولی خوب و ایمنی را خریداری کنید.

 

نتیجه‌گیری

برای انتخاب بهترین برند دزدگیر اماکن باید بیش از هر چیزی به نوع نیاز خودتان از این دستگاه آگاه باشید. به طور کلی پیشنهاد ما خرید دستگاه دزدگیر بیواز مدل BH11 است. برای جلوگیری از دزدی وسایل کارگاه و کارخانه‌ها و خسارت‌های مالی جبران ناپذیر، باید از دزدگیر‌های هوشمند استفاده کرد تا بعد از بروز اتفاقات پیش بینی نشده، از عدم استفاده از دزدگیر‌ها پشیمان نشوید. ما نیز در دیجیرانو در کنار شما هستیم تا امنیت لوازم منزل یا محصولات درون کارگاه‌ را به طو کامل تامین کنیم، تا دغدغه های فکری شما از این موضوع کاملا برداشته شود.

Rate this post
دیدگاه شما

2 دیدگاه

 1. صادق زاده گفت:

  من از دستگاه دزدگیر بیواز مدل BH11 استفاده کردم خیلی خوب بود

 2. داریوش گفت:

  بهترین نوع دزدگیر اماکن همین دزدگیر تحت شبکه هست

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.